shadow

۳ نماینده ایران در فینال دو و میدانی جوانان آسیا + جزئیات شهادت ۲ مرزبان در درگیری با اشرار – خانه توسعه و تعالی اقتصاد

 خبرگزاری تسنیم: روز نخست از هجدهمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا از صبح امروز (پنجشنبه – 17 خرداد) در ورزشگاه ناگاراگاوای شهر گیفو در ژاپن پیگیری شد و ریحانه آرانی، ملی‌پوش شایسته تیم ایران موفق شد با ثبت رکورد 55
هجدهمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی آسیا از صبح فردا پیگیری خواهد شد.

در ماده دهگانه نیز رضا کفایتی با کسب سه هزار و 733 امتیاز تاکنون در جایگاه دوم قرار دارد.

 خبرگزاری تسنیم: روز نخست از هجدهمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا از صبح امروز (پنجشنبه – 17 خرداد) در ورزشگاه ناگاراگاوای شهر گیفو در ژاپن پیگیری شد و ریحانه آرانی، ملی‌پوش شایسته تیم ایران موفق شد با ثبت رکورد 55.46 متر، ضمن شکستن رکورد ملی پرتاب چکش جوانان ایران به مدال برنز این دوره از مسابقات دست یابد. آرانی با کسب این مدال به عنوان نخستین دختر مدال‌آور دوومیدانی ایران در رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا تاریخ‌ساز شد.

همچنین در ادامه این مسابقات، عبدالرحیم دُرزاده و سیدامیر زمان‌پور با ثبت زمان‌های 3:59.57 دقیقه و 3:59.70 دقیقه از دور مقدماتی دوی 1500 متر به مرحله نهایی راه یافتند. میلاد ناصح جهانی با رکورد 47.88 ثانیه در مرحله مقدماتی دوی 400 متر نیز به دور نهایی این مسابقه صعود کرد.

——————-

خبرگزاری فارس: به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی اظهار داشت: شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی سردشت بعد از صرف افطاری توسط دیده بان متوجه می‌شوند یک گروه مسلح از اشرار که حدود 20 نفرند در حال ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران هستند که بلافاصله مرزبانان به منطقه هدف اعزام و با اشرار درگیر می شوند
ر این درگیری که در مجاورت برجک مرزبانی کانی سیو رخ داده بود ستوان‌یکم «یوسف پیرانه» و استواریکم «محبوب قربانی» به شهادت رسیدند.

خبرگزاری فارس: به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی اظهار داشت: شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی سردشت بعد از صرف افطاری توسط دیده بان متوجه می‌شوند یک گروه مسلح از اشرار که حدود 20 نفرند در حال ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران هستند که بلافاصله مرزبانان به منطقه هدف اعزام و با اشرار درگیر می شوند.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در این درگیری دو نفر از مرزبانان به درجه رفیع شهادت نائل شدند و بدین ترتیب اشرار نتوانستند به اهداف از پیش تعیین شده خود دست پیدا کنند و توطئه های آنها خنثی و مهاجمان با تحمل خسارت از طریق خاک عراق متواری شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *