shadow

نام جمعه آینده: جمعه مهربانی و همدردی – خانه توسعه و تعالی اقتصاد

خبرگزاری تسنیم: به نقل از خبرگزاری فلسطین‌الیوم، کمیته ملی راهپیمایی بازگشت در بیانیه‌ای، جمعه آینده را جمعه “التراحم و المواساة” (مهربانی و همدردی) برای حضور در خانه‌های شهدا و مجروحان نامگذاری کرد
خبرگزاری تسنیم: به نقل از خبرگزاری فلسطین‌الیوم، کمیته ملی راهپیمایی بازگشت در بیانیه‌ای، جمعه آینده را جمعه “التراحم و المواساة” (مهربانی و همدردی) برای حضور در خانه‌های شهدا و مجروحان نامگذاری کرد.

کمیته ملی راهپیمایی بازگشت با تاکید بر ضرورت خنثی کردن تلاش‌ها برای معرفی دشمنی جدید برای امت به جای رژیم اشغالگر صهیونیستی اعلام کرد: این راهپیمایی‌ها بر محوریت مسئله فلسطین و یکی بودن دشمن تاکید و وحدت مواضع در قبال فلسطین را تقویت کرد.

ده‌ها هزار شهروند فلسطینی بعد از نماز جمعه امروز به سمت چادرهای بازگشت در نوار مرزی غزه رفتند تا در راهپیمایی میلیونی قدس که در روز جهانی قدس و در چارچوب راهپیمایی‌های بازگشت و شکستن محاصره برگزار می‌شود، شرکت کنند که تاکنون 4 فلسطینی شهید و بیش از 500 نفر زخمی شده‌اند.

این کمیته در بخش دیگری از بیانیه خود خواهان توقف درگیری‌های نژادی و مذهبی در امت عربی و اسلامی شد و تاکید کرد که آمریکا و مزدورانش می‌خواهند از طریق مشغول کردن مردم به این درگیری‌ها آن‌ها را از توجه به دشمن محوری که همان دشمن صهیونیستی است، بازدارند.

این بیانیه بر ضرورت تلاش برای خنثی کردن همه تلاش‌های آمریکا که با هدف به فراموشی سپردن مسئله فلسطین و اجرای معامله قرن صورت می‌گیرد، تاکید کرد.

در ادامه این بیانیه از همه شهروندان کشورهای عربی و اسلامی که در راهپیمایی میلیونی قدس شرکت کردند و یا به بزرگداشت روز جهانی قدس کمک کردند قدردانی شد.

این کمیته ابراز امیدواری کرد که راهپیمایی‌های بازگشت به کرانه باختری، شهرهای فلسطین اشغالی از سال 1948 میلادی و کشورهای همسایه امتداد یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *