shadow

روبینیو به لیگ ستارگان قطر می‌آید؟ + عجیب‌ترین لبخند کی‌روش در ۷ سال اخیر – خانه توسعه و تعالی اقتصاد

ورزش سه: روزنامه استاد الدوحه در صفحات اجتماعی خود از علاقه یکی از باشگاه های قطری برای خرید روبینیو مهاجم برزیلی سابق تیم های رئال مادرید، میلان و منچستر سیتی خبر داد
ورزش سه: روزنامه استاد الدوحه در صفحات اجتماعی خود از علاقه یکی از باشگاه های قطری برای خرید روبینیو مهاجم برزیلی سابق تیم های رئال مادرید، میلان و منچستر سیتی خبر داد.

روبینیو به لیگ ستارگان قطر می آید؟

روبینیو پس از درخشش در اروپا به برزیل بازگشت و اکنون در تیم سیوا اسپور ترکیه حضور دارد، شاید ریال های قطری وی را وسوسه کند تا فصل بعد در لیگ ستارگان حضور داشته باشد.

——————-

ورزش سه: کارلوس کی روش را همیشه به عنوان یکی از حرفه ای ترین مربیانی که پا به فوتبال ایران گذاشت می شناسیم. او برای تمام ری اکشن ها و واکنش های خود دلیل دارد و قطعا هیچ حرکتی را بدون فکر قبلی انجام نمی دهد
عجیب‌ترین لبخند کی‌روش در ۷ سال اخیر

عجیب‌ترین لبخند کی‌روش در ۷ سال اخیر

ورزش سه: کارلوس کی روش را همیشه به عنوان یکی از حرفه ای ترین مربیانی که پا به فوتبال ایران گذاشت می شناسیم. او برای تمام ری اکشن ها و واکنش های خود دلیل دارد و قطعا هیچ حرکتی را بدون فکر قبلی انجام نمی دهد. مرد پرتغالی امروز اما با لبخند به مصاحبه آمد و از شرایط تیم ملی و رسانه ها انتقاد کرد.

عکس ها: امیرحسین خیرخواه

پیش از این زمانی که این مربی تمایل به انتقاد و یا بروز گله و شکایت خود از مسئولی و یا از روند آماده سازی تیم ملی داشت با چهره ای جدی به مصاحبه می ایستاد و حرفهای خود را محکم و با کمی اخم بیان می کرد اما او امروز هرقدر انتقاد خود را تندتر می کرد لبخند ممتدی نیز به صورت خود اضافه می کرد تا نشان دهد در عین خونسردی آخرین گله و شکایت های خود پیش از تمرین را بیان می کند. به این ترتیب و در حالی که انتظار کی روشی آتشین داشتیم وی با عجیب ترین لبخند این سال های خود به بیان انتقاداتش پرداخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *