shadow

دی‌بروینه: نمی‌توان من و صلاح را با هم مقایسه کرد – خانه توسعه و تعالی اقتصاد

خبرگزاری تسنیم: کوین دی‌بروینه در فصل جاری عملکردی درخشان در منچسترسیتی داشته و با به ثمر رساندن 7 گل و ساختن 15 پاس گل برای هم‌تیمی‌هایش، یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس است، هرچند او برای کسب این عنوان رقیب سرسختی به نام محمد صلاح دارد که در فصل جاری در 37 بازی از رقابت‌های مختلف 29 گل برای لیورپول به ثمر رسانده است
هافبک بلژیکی من‌سیتی یادآورد شد: اگر موفق شوم عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس را از آن خود کنم، برای من و منچسترسیتی عالی خواهد بود. به نظرم من شایسته کسب این عنوان هستم چون فرمی ثابت در فصل جاری داشته‌ام. از عملکرد خودم خیلی راضی هستم و صادقانه می‌گویم که انتظارش نداشتم این فصل اینقدر خوب پیش برود.

وی صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: نمی‌دانم با آماری که ما از خود بر جای گذاشته‌ایم چطور قرار است مقایسه شویم؟ نقش‌های ما در تیم‌های خود متفاوت است، برای مثال در بازی با اورتون من در نقش هافبک دفاعی بازی کردم. چطور می‌توانید من را با یک مهاجم مقایسه کنید؟ من ایده‌ و نظری در این خصوص ندارم. به هر حال صلاح آمار فوق‌العاده‌ای از خود بر جای گذاشته و آمار خود گویای همه چیز است.

کوین دی‌بروین که خود را به همراه منچسترسیتی آماده دیدار چهارشنبه شب با لیورپول در دور رفت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا می‌کند، در خصوص مقایسه شدنش با هافبک مصری سرخپوشان مرسی‌ساید گفت: شما نمی‌توانید من و صلاح را با یکدیگر مقایسه کنید. این غیرممکن است. صلاح روند گلزنی خیلی خوبی داشته و بیشتر در نقش یک مهاجم بوده و عالی هم بازی کرده است. صلاح فصل خوبی را داشته است.

خبرگزاری تسنیم: کوین دی‌بروینه در فصل جاری عملکردی درخشان در منچسترسیتی داشته و با به ثمر رساندن 7 گل و ساختن 15 پاس گل برای هم‌تیمی‌هایش، یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس است، هرچند او برای کسب این عنوان رقیب سرسختی به نام محمد صلاح دارد که در فصل جاری در 37 بازی از رقابت‌های مختلف 29 گل برای لیورپول به ثمر رسانده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *