shadow

دعوت فیفا از ۱۲ نوجوان تایلندی گرفتار در غار + مذاکره امید ابراهیمی با الاهلی در قطر – خانه توسعه و تعالی اقتصاد

ایسنا: به نقل از آس، فیفا از طریق رییس خود جیانی اینفانتینو یک نامه به فدراسیون فوتبال تایلند فرستاد و ۱۲ پسربچه‌ای که عضو تیم فوتبال نوجوانان و سرمربی‌شان را به فینال جام جهانی ۲۰۱۸ دعوت کرد
ایسنا: به نقل از آس، فیفا از طریق رییس خود جیانی اینفانتینو یک نامه به فدراسیون فوتبال تایلند فرستاد و ۱۲ پسربچه‌ای که عضو تیم فوتبال نوجوانان و سرمربی‌شان را به فینال جام جهانی ۲۰۱۸ دعوت کرد. پسر بچه‌های تایلندی به همراه سرمربی‌شان ۲۳ ژوئن در یک غار مفقود شدند اما چند روز پیش توسط غواص‌ها پیدا شدند. با این حال خروجشان از این غار نیاز به زمان دارد. یکی از سوال‌های فوتبالیست‌های خردسال هنگام پیدا شدن، نتایج جام جهانی بود. این موضوع فیفا را تحت تاثیر قرار داد و به همین خاطر این سازمان تصمیم گرفت آنها را به فینال بازی‌ها دعوت کند.

این کودکان در حال حاضر در شرایط خوبی قرار ندارند و باران شدید، پروسه نجاتشان را خیلی سخت کرده است. آنها نیاز به غواصی دارند و ممکن است خروجشان چند ماه طول بکشد.

دعوت فیفا از ۱۲ نوجوان تایلندی گرفتار در غار

فیفا به نجات آنها خیلی خوشبین است و به همین خاطر آنها را به فینال پانزدهم جولای (۲۴ تیر) دعوت کرد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: در حالی که مسئولان استقلال امیدواری زیادی به تمدید قرارداد امید ابراهیمی دارند، این بازیکن راهی کشور قطر شده تا با چند تیم قطری مذاکره کند
یکی از تیم‌هایی که به صورت جدی خواهان جذب ابراهیمی شده، باشگاه الاهلی است و این بازیکن امروز با رئیس باشگاه مذاکره کرد.

یکی دو تیم دیگر در قطر هم خواهان جذب ابراهیمی هستند و این احتمال وجود دارد که وی فصل آینده در لیگ قطر بازی کند. این در حالی است که استقلالی‌ها نگران از دست دادن این بازیکن هستند.

خبرگزاری تسنیم: در حالی که مسئولان استقلال امیدواری زیادی به تمدید قرارداد امید ابراهیمی دارند، این بازیکن راهی کشور قطر شده تا با چند تیم قطری مذاکره کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *