shadow

خالقی فر: دو گل به استقلال، کادوی تولد به همسرم – خانه توسعه و تعالی اقتصاد

ورزش سه: رضا خالقی فر درباره پیروزی گسترش فولاد مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی با استقلال خوزستان برای ما حساسیت زیادی نداشت
خالقی در پایان افزود: ما همیشه برای پروازهای تبریز به شهرهای فاصله‌های دور مجبور بودیم از دو پرواز استفاده کنیم و به همین خاطر حدود 12 ساعت در مسیر بودیم. خوشبختانه برای سفر به اهواز آقای زنوزی لطف کردند و یکی از هواپیماهای 50 نفره اختصاصی هواپیمایی خود را در اختیارمان گذاشتند و خیلی راحت به اهواز سفر کردیم و خستگی کمتری داشتیم.

وی درباره اینکه شکست استقلال خوزستان شاید به قیمت سقوطش به دسته پایین‌تر تمام شود، گفت:‌ به هرحال ما وظیفه داشتیم بهترین بازی‌مان را انجام دهیم. انشاءالله هر تیمی که حقش است در لیگ برتر بماند.

مهاجم گسترش فولاد با اشاره به دو گلی که دیروز به ثمر رساند، بیان کرد: خداراشکر می‌کنم که دیروز توانستم دو گل بزنم. بعد از مصدومیتی که برایم پیش آمد به بازی‌ها برگشتم و امیدوارم این روند خوب برایم ادامه داشته باشد و بتوانیم همینطور ادامه دهم.

ورزش سه: رضا خالقی فر درباره پیروزی گسترش فولاد مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی با استقلال خوزستان برای ما حساسیت زیادی نداشت. ما نه انگیزه بالانشینی داریم و ترسی از سقوط برایمان وجود دارد. با این حال با قدرت به زمین رفتیم تا مردانه بازی کنیم. برای استقلال خوزستان این مسابقه بسیار حساس بود اما خوشبختانه توانستیم از موقعیت هایمان خوب استفاده کنیم و نتیجه لازم را به دست آوریم.

وی درباره آینده فوتبالی‌اش خاطرنشان کرد: من یک سال دیگر با گسترش فولاد قرارداد دارم اما باید ببینم شرایط چطور پیش می‌رود. البته شرایط باشگاه گسترش فولاد خوب است و من واقعا از آقای زنوزی متشکرم که شرایط خوبی را برای تیم فراهم کرده است. بسیار علاقه‌مندم در گسترش فولاد که اینقدر شرایط خوبی دارد، بمانم.

خالقی‌فر ادامه داد: دو گلی که دیروز به ثمر رساندم را به همسرم تقدیم می‌کنم. او دیروز تولدش بود و واقعا بابت چند سالی که در کنارم بوده از او متشکرم. امیدوارم با این گل‌ها بتوانم زحماتش را به نوعی جبران کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *