shadow

بوئینگ: هیچ هواپیمایی به ایران تحویل نمی‌دهیم + روستوف ۲ بازیکن در پست عزت‌اللهی جذب کرد – خانه توسعه و تعالی اقتصاد

یورونیوز: شرکت بوئینگ اعلام کرد که هیچ هواپیمایی به ایران تحویل نخواهد داد.

این خبر در حالی اعلام می‌شود که واشنگتن روز 18 اردیبهشت سال جاری اعلام کرد که از توافق هسته‌ای موسوم به برجام، خارج خواهد شد
در حالی که هنوز تحریم‌های واشنگتن عملا بازنگشته‌اند، شرکت‌های اروپایی در حال ترک ایران هستند. تمام این موارد در حالی رخ می‌دهند که کشورهای اروپایی از پایبندی خود به برجام سخن می‌گویند.

بوئینگ در حالی به قرارداد خود با ایران وفا نمی‌کند که روز دوشنبه، شرکت فرانسوی پژو – سیتروئن نیز اعلام کرد که سرمایه‌گذاری‌های خود در ایران را متوقف می‌کند.

یورونیوز: شرکت بوئینگ اعلام کرد که هیچ هواپیمایی به ایران تحویل نخواهد داد.

این خبر در حالی اعلام می‌شود که واشنگتن روز 18 اردیبهشت سال جاری اعلام کرد که از توافق هسته‌ای موسوم به برجام، خارج خواهد شد.

بر اساس قرارداد بین شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) با شرکت بوئینگ، قرار بود 80 هواپیما به ایران تحویل شود. قرار بود که ۵۰ فروند از این هوپیماها مدل ۷۳۷ و ۳۰ فروند دیگر مدل ۷۷۷ پهن پیکر باشند که در یک دوره ۱۰ ساله به ایران ایر تحویل شوند.

ارزش این قرارداد بیش از 16 میلیارد دلار ذکر شده بود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: سایت رسمی باشگاه روستوف روسیه از عقد چهار ساله با آنتون سالتروس، هافبک سوئدی خبر داد. این بازیکن 22 ساله پیش از این عضو باشگاه AIK سوئد بود
خبرگزاری تسنیم: سایت رسمی باشگاه روستوف روسیه از عقد چهار ساله با آنتون سالتروس، هافبک سوئدی خبر داد. این بازیکن 22 ساله پیش از این عضو باشگاه AIK سوئد بود.

سعید عزت‌اللهی، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان پس از پایان دوره قرضی حضورش در تیم آمکار به روستوف بازگشت. هنوز مشخص نیست که این بازیکن فصل آینده در تیم روستوف بازی خواهد کرد یا برای سومین فصل متوالی به صورت قرضی در تیم دیگری بازی می‌کند.

روستوف پیش از این این قرارداد چهار ساله‌ای نیز با آیزوم گولیف، هافبک تیم جوانان روسیه منعقد کرده بود.

روستوف ۲ بازیکن در پست عزت‌اللهی جذب کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *