shadow

بائو: نساجی، فوتبالی به لیگ برتر رسید + مانور قهرمانی پرسپولیس در شهید کاظمی – خانه توسعه و تعالی اقتصاد

ایسنا: میثم بائو، بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران درباره کلاس‌های مربیگری سطح A آسیا در مشهد اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم سطح دانش خود را ارتقا دهیم، هدف از حضور در این کلاس‌ها قطعا دانش‌افزایی است و با توجه به سطح و حضور مدرسان مختلف، فکر می‌کنم به بهترین شکل ممکن بتوانیم از این کلاس‌ها بهره ببریم
بازیکن سابق تیم استقلال و پرسپولیس درباره پیش‌بینی‌اش از فینال جام حذفی بین استقلال و خونه‌به‌خونه، گفت: تعصب مازنی دارم و پیشینه استقلالی. در کل امیدوارم هر تیمی که شایسته باشد برنده و قهرمان حذفی شود.

وی درباره صعود نساجی به لیگ برتر گفت: بعد از ۲۴ سال بهتر از این نمی‌شد. شور و شوق بسیار خوبی به قائمشهر آمده و امیدوارم با استفاده از این سرمایه اجتماعی بزرگ، به بهترین شکل نساجی در لیگ برتر موفق باشد.

ایسنا: میثم بائو، بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران درباره کلاس‌های مربیگری سطح A آسیا در مشهد اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم سطح دانش خود را ارتقا دهیم، هدف از حضور در این کلاس‌ها قطعا دانش‌افزایی است و با توجه به سطح و حضور مدرسان مختلف، فکر می‌کنم به بهترین شکل ممکن بتوانیم از این کلاس‌ها بهره ببریم.

بائو در رابطه با مسائل پیش‌آمده میان دو تیم خونه‌به‌خونه و نساجی گفت: ان‌شاءالله روزی به آن تعامل برسیم که در مازندران سه چهار تیم در لیگ برتر داشته‌باشیم. بازیکنان زیادی در لیگ برتر داریم. باید به خونه‌به‌خونه حق بدهیم که از این شکست ناراحت باشد، آنها هزینه زیادی کردند و تحت فشار هستند.

وی افزود: نساجی به شکلی خوب و قاطعانه به لیگ برتر رسید. خونه‌به‌خونه ۷ امتیاز بیشتر از نساجی داشت و باید سنجیده‌تر گام برمی‌داشت. ضمن اینکه نساجی فوتبالی صعود کرد و اینکه به حاشیه‌ها بپردازیم زیبا نیست. نماینده قائمشهر موفق شد تیم‌هایی مثل فجر، بادران و … را هم شکست دهد و فقط با بردن راه‌آهن که به لیگ برتر نرسید!

——————-

ورزش سه: پرسپولیس همانند فصل گذشته توانست با اقتدار و فاصله امتیازی مناسب قهرمانی خود در لیگ را ثبت کند.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که خود را مهیای دو دیدار مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا و برابر الجزیره امارات می‌کنند، امروز با حضور تمامی اعضای فنی و مدیریت، عکس تیمی خود با جام قهرمانی را ثبت کردند
ورزش سه: پرسپولیس همانند فصل گذشته توانست با اقتدار و فاصله امتیازی مناسب قهرمانی خود در لیگ را ثبت کند.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که خود را مهیای دو دیدار مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا و برابر الجزیره امارات می‌کنند، امروز با حضور تمامی اعضای فنی و مدیریت، عکس تیمی خود با جام قهرمانی را ثبت کردند.

در این عکس تیمی سه جامی که سرخپوشان طی کمتر از یک سال به خود اختصاص دادند دیده می‌شود؛ جام قهرمانی لیگ شانزدهم و هفدهم لیگ برتر و البته قهرمانی سوپرکاپ.

مانور قهرمانی پرسپولیس در شهید کاظمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *