shadow

استقبال راسموسن از عضویت روسیه در ناتو + جسد خواهر ملکه هلند در آرژانتین پیدا شد – خانه توسعه و تعالی اقتصاد

خبرگزاری تسنیم: “آندرس فوگ راسموسن”، دبیر کل سابق ناتو در مصاحبه ای با روزنامه “دی ولت” آلمان گفت: اگر روسیه می خواست می توانست با نیروهای روسی در عرض چند روز اوکراین را اشغال کند، این در حالی است که اوکراین ظرفیت نظامی خود را در دو تا سه سال گذشته افزایش داده است
دبیر کل سابق ناتو با تاکید بر اینکه این ائتلاف نظامی مطمئنا برای حملات گسترده تانکی روسیه آماده است، در عین حال گفت که اما بهترین راه برای حفظ صلح این است که رویکرد بازدارندگی با مخالفان بالقوه را به صورت قابل اعتماد در پیش گیریم.

راسموسن همچنین تاکید کرد که پوتین امیدوار است که نزدیکی اوکراین به جامعه یورو-اقیانوس اطلس را متوقف کند.

خبرگزاری تسنیم: “آندرس فوگ راسموسن”، دبیر کل سابق ناتو در مصاحبه ای با روزنامه “دی ولت” آلمان گفت: اگر روسیه می خواست می توانست با نیروهای روسی در عرض چند روز اوکراین را اشغال کند، این در حالی است که اوکراین ظرفیت نظامی خود را در دو تا سه سال گذشته افزایش داده است. اما وی به این راهکار نمی پردازد.

وی در عین حال گفت که اما تا به حال ناتو درخواست مشابهی را از مسکو برای این منظور دریافت نکرده است و اگر صادق باشیم در آینده نزدیک هم این مسئله را پیش بینی نمی کنم.

راسموسن هم زمان تاکید کرد که اما روسیه می تواند در هر زمان به ناتو بپیوندد. پیش شرط آن این است که این کشور شرایط لازم برای این منظور را آماده کند.

——————-

به نقل از یک رسانه فارسی زبان: رسانه‌های آرژانتینی می‌گویند خواهر کوچکتر ملکه هلند در بوئنس آیرس خودکشی کرده و جسد او در خانه‌اش پیدا شده است

به نقل از یک رسانه فارسی زبان: رسانه‌های آرژانتینی می‌گویند خواهر کوچکتر ملکه هلند در بوئنس آیرس خودکشی کرده و جسد او در خانه‌اش پیدا شده است.

جسد خواهر ملکه هلند در آرژانتین پیدا شد

ویللم الکساندر بر تخت پادشاهی هلند نشست

اینس زوریگویتا که ۳۳ ساله داشت مادر تعمیدی (مادرخوانده) شاهدخت آریان، دختر یازده ساله پادشاه هلند است.

ویللم الکساندر پادشاه هلند در سال ۲۰۰۲ با ماکسیما زوریگویتا، شهروند آرژانتین ازدواج کرد. آنها سه فرزند دارند.

خورخه زوریگویتا پدر ملکه هلند، در زمان حکومت نظامیان بر آرژانتین وزیر کشاورزی بود و این سابقه هنگام ازدواج دخترش با ولیعهد وقت هلند باعث بحث‌هایی در مجلس این کشور شد. او سال پیش درگذشت.

بنا بر گزارش‌ها، اینس زوریگویتا در استخدام یک نهاد دولتی بود و افسردگی داشت.

روزنامه هلندی دی ولکسکرانت گفته است ملکه ماکسیما از شنیدن این خبر شوکه شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *